телефоны:
063-023-52-02
096-084-90-50
 
poly-paket@ukr.net
         

Замовити виготовлення пакетів з логотипом

У компанії «Полімер-Пакет» ви можете за вигідними цінами замовити виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом. Ми гарантуємо високу якість продукції та своєчасність виконання замовлення. Наш досвід та професіоналізм дозволяють успішно виконувати різноманітні завдання від українських замовників.

Виготовлення поліетиленових пакетів здійснюється на передовому устаткуванні. Завдяки цьому ми досягаємо високої точності зображення, а також його максимальної барвистості. Самі пакувальні вироби у результаті виходять досить міцним. За рахунок своєї функціональності та практичності ця продукція отримала широке застосування у різних сферах, зокрема, вона використовується у торгових мережах, на промислових об'єктах та у побуті.

Процес виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом

Перед тим, як замовити виготовлення пакетів з логотипом з поліетилену, необхідно визначитися з моделлю, а також розмірами виробів. Також важливо вирішити, якою буде кольоровість у продукції (рекомендується використовувати від 1 до 3 фарб).

Після цього готується макет і виготовляються спеціальні флексоформи, або кліше. Їхні опуклі частини переносять фарбу на поверхню. Якщо поліетиленові пакети друкуватимуться в один колір, то потрібно одне кліше, в два — два, і так далі.

Потім на нашому екструзійному обладнанні здійснюєься процес виготовлення продукції із плівки високого та низького тиску. Для цього ми використовуємо відповідну полімерну сировину. В результаті готові вироби не розтягуються, витримують високі температури, не рвуться та відрізняються практичністю.

На наступному етапі ми наносимо зображення, використовуючи сучасний метод флексодрку. Спочатку наші фахівці готують фарби та роблять колеровку. Потім ними закріплюють створені раніше флексоформи, роблять відбитки на поліетилені.

Завершальним етапом виробництва пакетів з логотипом є вирубування пакетів за розмірами та пакування готових виробів.

Переваги замовлення пакетів з логотипом на «Полімер-Пакет»

Ми пропонуємо досить широкий асортимент фірмової пакувальної продукції.

Завдяки наявності власних виробничих площ ми можемо підтримувати ціни на поліетиленові пакети на доступному рівні.

Наші клієнти можуть вибрати зручні для них форми оплати.

Замовникам надаються гарантії на весь асортимент продукції, що випускається.

Завдяки своїй практичності та функціональності поліетиленова упаковка сьогодні використовується практично повсюдно. За допомогою зображення на ній ви можете заявити про себе величезну кількість людей. Що найважливіше — нагадування про вашу продукцію (послугу) буде зовсім ненав'язливим. Це збільшує ефективність будь-якого рекламного повідомлення.

Яскравий, оригінальний дизайн пакетів з логотипом виробництва «Полімер-пакет» привертає увагу потенційних споживачів, викликає їхній інтерес та підвищує впізнаваність марки.

Як купити брендовану упаковку з поліетилену дешево

Власне високотехнологічне виробництво пакетів із логотипом дозволяє нам пропонувати клієнтам різні типорозміри пакетів із різними модифікаціями ручок. Пакети виготовляються на високотехнологічному автоматизованому обладнанні. На підприємстві діє багатоетапний контроль якості.

Технічні можливості «Полімер-Пакет» дозволяють комбінувати різні матеріали, візуальні та тактильні ефекти, і тим самим створювати унікальні дизайни. Завдяки цьому наші клієнти можуть купити брендовану упаковку з поліетилену досить дешево.

Щоб уточнити ціни та замовити виготовлення пакетів з логотипом оптом, оформіть заявку електронною поштою або зателефонуйте нам за телефонами 063-023-52-02, 096-084-90-50.