телефоны:
063-023-52-02
096-084-90-50
 
poly-paket@ukr.net
         

Врахуйте це при замовленні пакетів банан з логотипом

Пакети поліетиленові зі зручними ручками застосовуються в супермаркетах, аптеках, торгових точках, пунктах громадського харчування, магазинах продуктів, одягу, побутової хімії, техніки та електроніки для пакування посуду, засобів гігієни, наприклад, шампунів, серветок, господарських товарів, одноразового посуду, іграшок, прикрас, різноманітних аксесуарів. Вони використовуються і в інших сферах роздрібної торгівлі.

Такі вироби успішно використовуються під час проведення презентацій, рекламних акцій та інших маркетингових заходів. Щільні пакети підійдуть для упаковки взуття, одягу, постільних речей, аксесуарів, подарунків та промо-матеріалів.

Компанія «Полімер-пакет» організує виробництво брендованих пакетів банан із зручною вирубною ручкою швидко та недорого.

Пакети банан з логотипом та їх особливості

пакети банан з логотипом Серед переваг наших виробів можна виділити:

високу міцність;

естетичну привабливість;

можливість багаторазового використання;

здатність просувати товари/послуги та підвищувати впізнаваність бренду;

універсальну форму та акуратний зовнішній вигляд;

необмежену можливість оформлення.

Нанесені на упаковку логотипи та інші зображення не спотворюються, не стираються та зберігають свій первісний вигляд протягом тривалого часу.

Ми випускаємо вироби, які допомагають ефективно рекламувати бренд, а також просувати товари та послуги серед широкої аудиторії.

Інформація для замовлення пакетів банан з логотипом

замовити пакети банан

Всі логотипи наносять за допомогою водорозчинних фарб шляхом флексографічного друку. Ми працюємо не лише зі стандартними кольорами, але й виготовляємо фарбу будь-якого відтінку на замовлення за допомогою системи Pantone. Це суттєво розширює наші виробничі можливості та ваші шанси отримати ексклюзивну упаковку, яка не матиме аналогів.

Завдяки цьому ваші пакети банан з логотипом виглядатимуть яскраво та привабливо. Також можуть використовуватись різні візуальні ефекти: поєднання матового та глянсового лаку, металізація, лаки з тактильними ефектами. Нанесення логотипу на пакети сприяє підвищенню вашого продажу при обслуговуванні клієнтів.

Якщо у вас є фірмовий знак або інше зображення для друку, вам достатньо надіслати нам вихідник.

Розміри пакетів банан вибираються за бажанням замовника, наші спеціалісти можуть при цьому рекомендувати оптимальні параметри під ваш товар, щоб фірмові вироби пакувальні вийшли і красивими і функціональними. У складеному вигляді вони займають мало місця при зберіганні на складі. Пакети банан можуть мати донну складку, що робить їх більш містким. Також вони можуть виготовлятись без донної складки, як правило, це пакети невеликих форматів.

Мінімальний обсяг партії, можливий замовлення, безпосередньо залежить від розміру виробів. З кожним клієнтом ми готові обговорити усі варіанти в індивідуальному порядку. Орієнтовний мінімальний тираж – від 5000 шт.

На кожному етапі виробництва виробів неминуче технологічне вибраковування, тому видується більша кількість пакетів. Від кількості відбракованих виробів залежить кінцева кількість пакетів із вирубною ручкою. Максимально передбачене відхилення становить +-10%.

Оформляючи замовлення на поліетиленові пакети банан, вкажіть такі параметри:

Розміри.

Вибір типу ручки – укріплена або неукріплена.

Вибір типу матеріалу.

Нанесення логотип, зображення, текст.

Фарбування поверхні у певний колір: чорний, жовтий, зелений, червоний тощо.

Ми пропонуємо купити поліетиленові пакети банан з логотипом великим та дрібним оптом на вигідних умовах із постачанням по Україні.