телефоны:
063-023-52-02
096-084-90-50
 
poly-paket@ukr.net
         

Виготовлення пакетів майка з логотипом

Замовлення пакувальних виробів із символікою компанії — це чудовий спосіб ненав'язливо нагадати про свої товари та послуги широкій аудиторії. Поширення цієї продукції один із найефективніших інструментів маркетингу та просування товарів.

За допомогою пакетів майка ви зможете не лише запакувати товар, а й прорекламувати магазин, організацію, захід, акцію. Брендовані «майки» — добрий варіант носія реклами, що дозволяє розмістити не лише графіку, а й досить великий обсяг рекламної інформації. Крім того, вони є незамінним атрибутом у сфері торгівлі.

Важливо, що пакети майка нашого виробництва відповідають необхідним гігієнічним вимогам та підходять для пакування харчових продуктів. Логотип наноситься на «майки» із поліетилену низького чи високого тиску. Вони витримують навантаження до 25 кг. Ми виконуємо друк різної кольоровості: простіший і недорогий варіант -1-2 кольори.

Нанесення логотипу на пакети майка: рекламні можливості

Ми здійснюємо в основному виробництво «майок» із ПНТ (поліетилену низького тиску). Це практична та надійна продукція з широкими можливостями для реклами.

Пакети майка незамінні у супермаркетах, їх використовують для харчових та інших товарів. Вони найбільш популярні серед інших поліетиленових пакетів. Це міцна упаковка, яка витримує велике навантаження за рахунок оптимальної конструкції та фальців збоку. Їх не потрібно посилювати, навіть якщо плівка має невелику товщину.

Такі пакети дозволяють дешево розмістити ефективну рекламу. Вони міцні, практичні та використовуються майже всіма торговими організаціями. Таким чином, рекламна інформація, нанесена на них, стає доступною для широкої аудиторії.

производство пакетов майка  изготовление пакетов майка с логотипом

Фірмові «майки» знадобляться супермаркетам та інтернет-магазинам, аптекам та торговим фірмам для пакування габаритних товарів чи дрібної продукції. Окрім цього, у нас завжди є типова продукція на складі, яку ви також можете придбати за привабливою ціною.

Виготовлення пакетів майок на замовлення

Пакети майка з логотипом — це відмінний і, перш за все, недорогий спосіб просування вашої компанії — універсальний магазин, аптека, пекарня або інший бізнес. Ми раді допомогти в реалізації графічного дизайну з урахуванням усіх ваших вимог. Наші друковані матеріали є екологічно чистими, що означає, що вони не впливають на навколишнє середовище.

Виготовлення пакетів майка на замовлення - просте рішення, яке підвищить впізнаваність вашого бренду. Логотип є основною графічною відмітною ознакою будь-якої компанії та найважливішим елементом усієї візуальної ідентифікації. Не дивно, що це також найпоширеніший мотив на пакетах, замовлених підприємствами та магазинами.

Замовивши партію пакетів майка у нас, ви зможете вирішити відразу кілька завдань: підвищите позитивне враження клієнтів про фірму, допоможете зберегти клієнтам придбаний  товар у цілості та безпеці. Крім того, якісні пакети з логотипом будуть служити пасивною рекламою. Адже таку упаковку клієнт експлуатуватиме довго і в різних ситуаціях. Це означає, що ваш логотип побачить ще більше людей!

Ми випускаємо пакети та виконуємо друк фірмової символіки. Замовити виробництво виробів дуже просто. Виберіть товщину, забарвлення, розміри та зв'яжіться з нашим фахівцем для уточнення ціни. Ви можете нам зателефонувати або надіслати заявку електронною поштою. Після отримання цих даних, а також інформації про логотип наш фахівець прорахує вартість замовлення та зв’яжеться з вами. Готове замовлення ми доставимо по Україні в обумовлені терміни.