телефоны:
063-023-52-02
096-084-90-50
 
poly-paket@ukr.net
         

Пакети з друком логотипу на замовлення

Пакети з друком – це незамінна практична річ та одночасно дієвий маркетинговий інструмент. Використовуються як самостійно, так і в рамках масштабних рекламних кампаній. Виготовлення пакетів з логотипом на замовлення дозволяє просувати бренд на ринку. Яскраве якісне пакування позитивно впливає на імідж компанії. Таким чином, споживачі дізнаються про торгову марку, пропозиції та акції компанії.

Етапи виготовлення пакетів з логотипом під замовлення

Компанія реалізує повний технологічний комплекс робіт з виготовлення пакетів з логотипом без участі сторонніх виконавців.

Виконання замовлення починається з обговорення особливостей дизайну пакета. З клієнтом обговорюються кольори оформлення, специфіка нанесення малюнка чи логотипу та інші питання.

Ведуться роботи з переддрукованої підготовки макету.

Після погодження з клієнтом проект передається на виробництво та виготовляється тираж виробів:

для виготовлення плівки використовуються екструзійні машини;

для друку на поверхні – флексомашини;

для виготовлення пакетів з логотипом – верстати пакеторобки.

Продукція проходить обов'язковий контроль всіх стадіях виробництва – від приймального до вихідного контролю.

Після контролю за якістю замовлення доставляється клієнту, у тому числі силами логістичної служби компанії.

Технічні можливості підприємства дозволяють клієнту отримувати пакети різних форматів та конструкцій, які можна використовувати під різні завдання – упакування та перенесення продукції, під подарунки.

Переваги замовлення пакетів із логотипом на «Полімер-пакеті»

Замовлення пакетів з логотипом дешево можливе за рахунок власних виробничих потужностей та роботи штатних дизайнерів, які здійснюють комплекс робіт переддрукарської підготовки. Компанія має виробничий парк, завдяки чому покупці отримують чесну ціну безпосередньо від виробника. «Полімер-Пакет» - ваш надійний партнер з виготовлення упаковки та пакетів. Компанія має ряд переваг.

Так, ми маємо повний цикл виробництва рекомендованих пакетів. Технічне оснащення та злагоджена робота команди професіоналів дозволяють нам надавати весь спектр послуг – від розробки творчої концепції та оригінал-макету до виробництва готового тиражу високоякісної продукції у встановлений термін та доставки її замовнику.

У нас конкурентні ціни. Завдяки наявності парку обладнання повного циклу, високоефективного виробництва та невисоких витрат, для клієнтів завжди діють гнучкі комерційні умови та конкурентні ціни на замовлення пакетів з логотипом та без нього.

Виконуємо професійне консультування. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам розібратися у величезній різноманітності гнучких пакувальних матеріалів. Менеджери комерційної служби та технологи підкажуть:

на які параметри плівки звернути особливу увагу;

які види плівки найкраще використовувати для виготовлення дешевого пакету на замовлення;

як укластися до певного бюджету, при цьому, не програючи у створенні презентабельного зовнішнього вигляду та забезпеченні гідного рівня якості поліетиленового пакету;

яку ручку та тип зміцнення краще вибрати для експлуатації пакета за певних умов.

Наші пакети з логотипом мають відмінну якість та яскравість. Використовується нанесення двостороннього флексографічного друку, що дозволяє втілити найяскравіший та найстильніший дизайн.

Замовляючи пакети з логотипом дешево у нас, ви будете мати можливість виділитись серед конкурентів. Контактні телефони для замовлення 063-023-52-02, 096-084-90-50.