телефоны:
063-023-52-02
096-084-90-50
 
poly-paket@ukr.net
         

Пакети банан з вирубною ручкою

Велика кількість компаній при замовленні фірмових пакетів з друком власного логотипу, віддають перевагу пакувальним виробам з поліетилену, що мають вирубні ручки. Ці модифікації орендованих пакетів виглядають стильно та дорого, мають чудовий рекламний ефект. Якщо вам необхідно придбати пакети з вирубною ручкою, наша компанія приймає оптові замовлення на виготовлення виробів з будь-якими параметрами з огляду на всі побажання клієнтів.

Подібні пакувальні вироби з поліетилену та з вирубними ручками інакше називаються пакети банан, вони можуть слугувати клієнтам для перенесення товарів клієнтами після покупки. Таку назву вони отримали через форму прорублених отворів, що виконує функцію ручки. Підходять для різних продуктів – ліки, їжа, техніка, електроніка, сувеніри.

Особливості пакетів банан із вирубною ручкою

Оригінальні пакети з вирубними ручками змінили звичне сприйняття пакувальних матеріалів завдяки презентабельному зовнішньому вигляду. У таких пакетах часто подають корпоративні подарунки або сувенірну продукцію для залучення клієнтів.

Пакети банан із вирубною ручкою застосовуються як для реклами, так і у звичайному житті, для пакування покупок. Єдиний аспект, що стосується особливостей вирубних ручок, полягає в тому, що з часом вони змінюються, деформуючи малюнок. Однак на зовнішньому вигляді однотонних пакетів і пакетів, малюнок на яких розташований нижче за рівень ручок, це ніяк не позначається.

Самі ручки вирубуються двома способами. Чи не укріплена і укріплена (посилена). Друга відрізняється підвищеною міцністю, витримує великі навантаження. Інші важливі переваги пакетів банан із вирубними посиленими ручками:

- Висока міцність на прокол;

- Зручність;

- Стильний зовнішній вигляд;

- Збільшення терміну експлуатації пакета;

- можливість розмістити будь-який малюнок чи логотип компанії, максимально використовуючи поверхню виробу.

Під час виробництва використовується поліетилен одного з трьох видів:

високого тиску має еластичну структуру, глянсовий відтінок, гладку рівну поверхню може бути кольоровим або прозорим. Краще переносить вплив ультрафіолету, перепади температур;

середнього тиску стійкий до механічних впливів, має напівглянсовий відтінок. Поєднує властивості ПВТ та ПНТ;

низького тиску шорсткий, має меншу еластичність, матовий відтінок. Дешевше, ніж два інші види.

Купити поліетиленові пакети банан

Для вас доступні під замовлення фірмові пакувальні вироби з поліетилену, до яких належать і пакети банан. Для більш тривалого використання, ми рекомендуємо замовляти більш міцні вироби із посиленими ручками. Для вас доступний вибір різних кольорів та розмірів пакетів, що дасть змогу як найкраще реалізовану вашу рекламну стратегію та вдовольнити потреби споживачів. Наші пакети банан є оптимальним варіантом для нанесення реклами. Завдяки ідеальній якості флексодруку, рекламне зображення буде максимально відповідати вашому оригінал-макету.

З чого складається вартість: тираж, матеріал та його щільність, розміри, нанесення друку, кольоровість (чим більше кольорів, тим дорожчі пакети). Ціна на пакети банан узгоджується окремо з кожним покупцем під кожне замовлення, залежно від його параметрів та складності виготовлення продукції.

Можливі додаткові елементи при замовленні: фальці (бічні складки), донна складка, ламінування (ламіновані пакети мають приємний блиск, забезпечують захист упакованої продукції від несприятливих зовнішніх впливів).

Замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів банан з вирубною ручкою приймаємо за контактами (телефони, e-mail), вказаними на сайті.