телефоны:
063-023-52-02
096-084-90-50
 
poly-paket@ukr.net
         

Фірмові пакети банан оптом

Фірмові пакети банан - незамінний функціональний продукт і відносно недорогий рекламний інструмент, який протягом тривалого періоду сприяє просуванню компанії на тому чи іншому конкурентному ринку.

Наша компанія займається виготовленням та продажем різних поліетиленових пакетів, у тому числі фірмових пакетів банан, оптом із доставкою по Україні, як для компаній, так і для приватних осіб.

Особливості пакетів банан із нанесенням друку

пакети банан

Вони мають правильну прямокутну форму, і отвір для руки прорізаний у верхній частині. Такі пакети чудово підходять для рекламних цілей: зручно роздавати рекламну продукцію, періодичні видання або невеликі сувеніри.

Пакети банан діляться на кілька видів: з дном і без нього, з посиленими або не посиленими ручками і т. д. Але, в результаті, всі конструкції поєднує одне: пакети є прямокутником досить великого розміру, на який досить зручно наносити рекламну інформацію.

Це практичні вироби, які підходять для використання в будь-яких ситуаціях. Фірмові пакети банан можуть мати зміцнення, що робить їх придатними багаторазового використання. Їхня міцність залежить від:

обраної товщини плівки, з якої вони виготовлені;

наявності додаткового зміцнення, що виконується з підворотом, гарячим або клейовим способом.

Друк логотипу на пакети банан може бути нанесений методом флексодруку та шовкографією. При флексодруку малюнок можна розмістити на обох сторонах пакета, і навіть на дні, це обумовлено тим, що зображення на плівку наносять заздалегідь, ще до того, як пакет приклад остаточну форму.

Застосування та переваги фірмових пакетів банан

Поліетиленові пакети з вирубною ручкою використовуються в різних сферах: як подарункова упаковка і для перенесення різних речей. Це чудовий носій фірмового стилю компанії. Вони зручно переносити продукти харчування, медикаменти, одяг, взуття, іграшки, хутряні вироби. Практично кожен наш поліетиленовий пакет із вирубною ручкою характеризується:

ергономічності;

міцністю;

різноманітністю форм та розмірів;

широким вибором кольорів;

великим вибором можливостей дизайнерського оформлення;

доступною вартістю.

Замовлення фірмових пакетів банан оптом

пакети банан оптом

Пакети з вирубною ручкою у нас виготовляються із поліетиленової плівки різної товщини (від 15 до 120 мікронів). Для цього використовується плівка, отримана з поліетилену високого та низького тиску. Пакети банан із укріпленою ручкою випускаються у різних типорозмірах і призначаються для перенесення продовольчої, промислової, побутової та іншої продукції.

Переваги співпраці з нами:

виготовлення упаковки або пакета «під ключ»;

сприяння у виборі рецептури плівки та формату пакету;

дотримання термінів виконання замовлення;

великий парк обладнання з широкими технологічними можливостями;

висока кваліфікація персоналу, індивідуальний підхід до клієнтів;

оперативна доставка продукції в Україні.

Виготовлення фірмових пакетів банан з логотипом на замовлення – один із головних напрямків нашої роботи. Ми реалізуємо поліетиленові пакети оптом власного виробництва. Матеріали, що використовуються для виробництва: ПНТ, ПВТ. Типорозмірний ряд пакетів: від 160 до 800 мм завширшки, від 200 до 600 мм за висотою. Діапазон товщин – від 15 до 120 мкм. Пакети виготовляються оптом (мінімальна партія залежить від низки параметрів) з індивідуальним дизайном замовника. На вироби наноситься флексодрук, проводиться вся необхідна переддрукарська обробка.

Для оптового замовлення фірмових пакетів банан зв'яжіться з нами зручним для вас способом.